HoneyBEEClever

Toplu Bal Satın Alın

Yerli Kaynaklarından Birinci Sınıf Organik Bal Tedarikçisi

Olağanüstü Arı yan ürünleri ihracatçısı

Dünyanın en büyük ikinci bal üreticisi olan Türkiye merkezli HoneyBEEClever, kaliteli bal ve diğer arı yan ürünlerini toplu olarak satmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir arıcılardan oluşan bir ağa dayanarak, doğal ham bal sağlamaya kararlıyız. FMCG endüstrisindeki geniş bir toplu alıcı yelpazesine hizmet vermekteyiz. HoneyBEEClever, sürdürülebilir kaynaklı çeşitli ham ballar sunan Türkiye’deki önde gelen bal ihracatçılarından biridir. Propolis, Arı Zehri, Balmumu, Arı Poleni ve Petek gibi 16 çeşit bal ve arı yan ürününü geniş bir alıcı kategorisine sunuyoruz.

Gelişmiş Laboratuvar Testleri

Kalite Uyumluluğu

HoneyBEEClever'da kalite ödün verilemez. Balın kalitesini hem uluslararası hem de katı Türk standartlarına göre sağlamak için çoklu test sürecimiz var. Bozulmayı önlemek için ideal nem ve sakaroz içeriği, Ph değeri ve daha fazlası gibi standart kalite parametrelerini takip ediyoruz.

Antibiyotik Testleri

HBC'nin laboratuvarları çeşitli testler ve analizler yürütür. HBC, ham maddelerdeki antibiyotik içeriğinin analizine özel önem vermektedir. Arılar için ilaçların bileşimine dahil edilen antibakteriyel maddelerin varlığı kabul edilemez. Tespit durumunda, hammaddeler likit olarak tanınmaz ve reddedilir.

Fizikokimyasal Özellikler Analizi

Analiz, uzmanların fizikokimyasal özellikler hakkında ek bilgi edinmesini sağlar. Laboratuvar, fruktoz ve glikoz dengesine bağlı olan balın kristalleşme süresinin bir tahmini olarak verir, monofloral ürün partilerinin üretiminde önemli olan hammaddelerin bileşimini doğru bir şekilde belirler.

Çoklu Test

Ürünlerimiz üç kez test edilmektedir. Arıcılardan bal örnekleri aldığımızda. İkincisi, balın işletmeye girdiği zamandır. Son test ihracata hazır olup olmadığını kontrol etmektir, bu test balın gıda uluslararası güvenlik standartlarına% 100 uygunluğunu sağlamak için Sağlık Bakanlığı tarafından yapılır.

Sadece Altı Adımda Toplu Bal Satın Alın!

Anlaşmanın İmzalanması

Satın alma siparişini başlatın ve bize spesifikasyonlarınızı ve miktarınızı gönderin, çok iyi bir teklif göndereceğiz.

Numunelerin Toplanması

Nitelikli bir toplayıcı, arıcılardan numuneler alır ve bunları laboratuvarımıza gönderir.

Birincil Test

İşleme için tedarik edilmeden önce numuneler için birincil testler yapılır.

Kaynak Bulma ve İşleme

Laboratuvar sonucundan sonra parti fabrikaya girer. Gönderilerin işlenmesi ve hazırlanması için.

İhracat Onayı

Ürünleri tekrar test ediyor ve müşterinin spesifikasyonlarına göre paketliyoruz. İhracat izni için gerekli testleri yapıyoruz.

Nakliye ve Teslimat

Voilà! Bala izleme için benzersiz barkodlar atanacak ve ardından tüm belgeler ve gerekli sertifikalarla birlikte size gönderilecektir.