HoneyBEEClever

Bizim Hikayemiz

Balın diyetimizde her zaman mevcut olduğu bir evde büyüdüm. Kahvaltıda, hafif tatlılarda, sıcak içecekleri tatlandırmak için ve hatta öksürük şurubu için. Annem bize balın süper kahraman gücünün sırrı olduğunu söylerken, enerjiyi artırmak ve zihin gücünü artırmak için bize günlük bir kaşık dolusu doğal ballı özel kavrulmuş kuruyemiş tarifini verirdi. Böyle bir evde büyümek ve ailemle birlikte doğal bal almak için yerel arıcılara gitmek, balın değerini, kalitesini ve çeşitlerini fark etmemi sağladı. Dahası, birkaç şirketin CEO’su olmak ve yoğun bir yaşam tarzı yaşamak, hareket halindeyken uygun bal ürünleri üretme konusunda bana ilham verdi. HoneyBEEClever sizi böyle başlattı!

2018 Başlangıç

Yenilikçi Çiçek Bal Kaşıklarını üreten bir girişim olarak Mayıs 2018'de kuruldu. 2018'in sonunda, pazar ihtiyaçlarına yanıt vererek, çeşitli yaşam tarzlarına uygun 10 yenilikçi ürün serisi daha piyasaya sürdük.

2019 Pozlama

2019'un başında sadece daha fazla ürün değil, daha fazla bal türü! 16 çeşit saf doğal doğal bal ekliyoruz. HoneyBEEClever, Şubat 2019'da dünyanın en büyük yıllık yiyecek ve içecek ticaret fuarı GulfFood'a katıldı ve yükselen bir yıldız oldu. Katar'dan Kuveyt'e, KSA'dan BAE'ye Körfez pazarlarına girdik.

2020 Pozlama

HoneyBEEClever, 2020 yılında 175 ürün üreterek, farklı iş modelleriyle ürünleri üç kıtada altı ülkeye ihraç ediyor. HoneyBEEClever, 2020'de çocuklar, sporcular ve Slim Fit diyet ürünleri için üç yeni kategori sunuyor.

Bal Kaşığı ile Başladık Şimdi Buradayız!