Biz bir balız

Üretici ve İhracatçı

Sanayi sektöründe otuz yıllık, bal endüstrisinde üç yıllık tecrübemiz var. O yıllarda, çeşitli yaşam tarzlarına uygun yenilikçi bal ürünleri üreterek konumumuzu oluşturduk. Ürünlerimiz ondan fazla ülkede! 

Buzzing'in ne olduğunu biliyoruz!

HoneyBEEClever, doğal balın tadını el değmemiş tutmak ve herkesin kullanımına sunmak için yüksek kaliteli doğal bal ürünleri üretmeye ve bal endüstrisinde yeniliği teşvik etmeye kararlıdır! Arı sevgimiz ve takdirimizle motive edilen ürünlerimiz, her yaşam tarzına uygun, acelesiz bal ürünleriyle, lezzetli doğal balı ve iyileştirici güçlerini sizlerle kutluyor! HoneyBEEClever ürünlerinin esnekliği ve çeşitleri, vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılamak ve beynin yeteneklerini geliştirmek için uzmanlar tarafından hazırlanan özel yapım hareket halindeyken bal ürünleriyle özellikle yoğun olanlar olmak üzere her programa uyar.

5
Uluslararası Fuarlar
3
Yılların Tecrübesi
175
Ürünler
10
Memnun Temsilciler
25
Sizin için çalışan çalışanlar
5
Milyonlarca İhracat Bal Kaşığı
HoneyBeeClever

Hakkımızda Gerçekler

En iyi sonuçları elde etmek için çok çalışıyoruz, yenilikçi teknolojimiz, deneyimli kadromuz ve stratejimizle bal arısı ürünlerimizi havayolu hizmetleri, konaklama restorasyon sektörü, fırınlar, perakende, marketler ve yemek hizmeti sektöründen talepkar sektörlerdeki müşterileri memnun etmek için paylaşıyoruz. .

Sürüş Etkisi

Kırsal Arıcıları Güçlendirmek

Vızıltıya değer ürünlerimiz, çevreye duyarlı ve arı yanlısı bir değer zinciri boyunca yaratılmıştır. Sorumlu tarım uygulamalarını destekliyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki kırsal arıcıları güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Şu anda Türkiye ve dünya genelinde 94 ilden arıcılar ile çalışıyoruz. HoneyBEEClever, tıpkı arılar gibi, yenileyici, etik ve sürdürülebilir bir şekilde iş yaparak onların izinden gitmeye çalışır. Destekleyici Olun, Pozitif Olun!

Sağlıklı Bir Beden ve Zihin İçin

Tüketici Sağlığı Önceliğimizdir

Arıları önemsiyoruz ve SİZİ önemsiyoruz! HoneyBEEClever, vücudunuzun ve zihninizin ihtiyaç duyduğu doğru miktarları almanızı sağlamak için beslenme uzmanlarıyla birlikte çalışır. Bal ürünlerimiz Organik, GDO’suz, Glutensiz ve Vegan’dır.

Girişimciliği Desteklemek

Yeni Fikirlerinizi Hayata Geçirmek

HoneyBEEClever, girişimci ruhu destekler. İster birey ister şirket olun ve doğal bal ürünleriyle ilgili çığır açan fikirleriniz olsun, bunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacağız. Doğayı ve yenilikçi teknolojileri kullanarak, müşterilerimiz ve tüketiciler için benzersiz, çok duyusal bir deneyim için katma değer yaratmak amacıyla her zaman bir adım daha ileri gidiyoruz.

Toptan bal

Hammadde Tedarik Ediyoruz

Çam balı, manuka balı, çiçek balı veya petek olsun. Size en iyi doğal içerikleri sunuyoruz. Ham maddelerimiz en iyi yerli kaynaklardan gelmektedir. HoneyBEEClever, dünyanın en büyük ikinci bal üreticisi olan Türkiye’de ve dünya çapında farklı ham bal kaynaklarına güveniyor. Uzun vadede yüksek kaliteli hammaddelere doğrudan erişim sağlıyoruz. Bu nedenle, dünya çapında tutarlı kalite standartları ile dikey entegrasyona önem veriyoruz ve havuzumuza aktif olarak yeni hammaddeler ekliyoruz.